Spotkania wakacyjne

Wakacje, urlopy, odpoczynek, ale nie od Pana Boga!

Zapraszamy na wakacyjne spotkania Grupy Uwielbienia i Chwały!

Wigilia Zesłania Ducha Świętego

18 maja 2024 r., w Wigilie Zesłania Ducha Świętego spotkaliśmy się na Eucharystii i modlitewnym czuwaniu połączonym z uwielbieniem Pana Jezusa.


Akcja charytatywna

Już 14 stycznia 2024 roku miał miejsce finał akcji charytatywnej na rzecz opolskiego hospicjum. Każdy może czynić dobro. Jako współorganizatorzy przekonaliśmy się o tym. Dziękujemy za wszelką pomoc, życzliwość i wsparcie.

Kurs ewangelizacyjny SOS

.

W piątek 8.09 o godz. 1800 rozpocznie się kurs ewangelizacyjny S.O.S, który potrwa trzy dni. Bardzo nam zależy, abyś już od przyjścia do nas poczuł się tu chciany, ważny i stał się członkiem naszej wielkiej rodziny parafialnej. Doświadczysz tu mocy wspólnoty i zobaczysz, że im bliżej Boga, tym bliżej innych ludzi.

Kursy wykorzystują ciekawe dynamiki, świadectwa i  rekwizyty dla zobrazowania orędzia Dobrej Nowiny, która jest niezmienna ale zawsze żywa i owocna.

Szczegóły na plakatach i stronie internetowej!

 

Zapraszamy na relację z kursu  >>> SOS

 

Jesienne Wieczory Organowe

W niedzielę 3 września 2023 r. rozpoczną się w naszym kościele IV Jesienne Wieczory Organowe. Pierwszy koncert po Mszy świętej wieczornej ok. godz. 19.00.

Serdecznie zapraszamy.

Rekolekcje letnie

W dniach 17-23.07.2023 r. trwały nasze tegoroczne letnie rekolekcje. rekolekcje Rzeszów 2023Przeżywaliśmy je w gościnnym Domu Rekolekcyjnym bł. Karoliny Kózkówny w Rzeszowie. Był to bardzo owocny, niezapomniany czas formacji i pogłębiania relacji z Panem Bogiem, drugim człowiekiem, a także samym sobą. To piękny czas łaski i przejścia drogą uzdrowienia. Bogu niech będą dzięki za tych siedem dni scalania na nowo popękanych serc.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji >>> galeria

Zakończenie roku formacji

W otoczeniu przyrody i spotkaniem przy ognisku zakończyliśmy kolejny rok formacji. Dziś była też okazja do podziękowania za posługę w naszej parafii i owocną współpracę z GUiCH księdzu Rafałowi Wójcikowi. Życzymy księdzu wielu łask Bożych na nowym miejscu, do którego posyła księdza Pan Bóg.

Wigilia Zesłania Ducha Świętego

27 maja 2023 r. przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego
przeżywaliśmy uroczystą Mszę św. z rozbudowaną Liturgią Słowa oraz modlitewne czuwanie z modlitwą uwielbienia.

 

Misterium Krzyża

Niedziela Palmowa 2 kwietnia 2023 r. o godz. 20.00 w naszym kościele parafialnym.zdjęcia (7) — kopia

Zapraszamy do modlitwy i refleksji.