Niedziele ewangelizacyjne

Niedziela ewangelizacyjna luty 2016

28 lutego 2016 r. podczas Mszy św., na których ksiądz Paweł głosił poruszające homilie, diakonia pantomimy prezentowała obraz pt. WEZWIJ MOJEGO IMIENIA. Pan Bóg przez proroka Jeremiasza zapewnił nas „Wzywaj mnie, a Ja ci odpowiem” (Jr 33,3). Ta prawda wybrzmiała mocno w dzisiejszym Słowie i obrazie.
Po Mszach św. w Wieczerniku animatorzy GUiCH prowadzili spotkania informujące o działalności i posłudze, jaką prowadzi Grupa Uwielbienia i Chwały. Wszystkich szukających Boga zapraszamy na nasze spotkania co dwa tygodnie w sali obok banku PKO.
Pantomima – oglądaj

Niedziela ewangelizacyjna wrzesień 2015

13 września 2015 r. prowadziliśmy ewangelizację w naszej parafii. Na każdej Mszy Świętej ksiądz Paweł głosił Słowo Boże. Wspierała Go diakonia pantomimy, która zaprezentowała pantomimę MASKI. Popołudniem została odprawiona Msza Święta dla rodziców młodzieży przygotowującej się do bierzmowania, po niej rodzice zostali zaproszeni na spotkanie przy kawie i herbacie w salce parafialnej.

Niedziela ewangelizacyjna wrzesień 2014

„Zwycięstwo bowiem w bitwie nie zależy od liczebności wojska; prawdziwą siłą jest ta , która pochodzi z Nieba” (1Mch 3, 19). Podjęte dzieło ewangelizacji było zaproszeniem na spotkania Grupy Uwielbienia i Chwały skierowanym do opolskich parafian. 31.08.2014 r. na każdej Mszy świętej diakonia pantomimy przedstawiła pantomimę Jezus – źródło wody żywej. Po zakończeniu Mszy świętej można było uzyskać informacje dotyczące Grupy Uwielbienia.

 

Koncert ewangelizacyjny wrzesień 2013

21.09.2013 r. Grupa Uwielbienia i Chwały zorganizowała koncert w Parku Miejskim. Koncert przygotowany był z myślą o młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania i ludziach chcących poznać Żywego Boga. Pantomimy, świadectwa, filmy i dużo, dużo muzyki chwalącej i wysławiającej naszego Pana – to główne elementy tego spotkania.